UA| RU
РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
View more
РОЗПРОДАЖ
View more
Полотно грунтоване на підрамнику

від 35,57 грн

View more
Мольберти, планшети та етюдники

від 31,61 грн.

View more
Фарби акрилові

від 37,86 грн.

View more
Ми підібрали для вас цікаві пропозиції:
Туш та чорнило для каліграфії
View more
Пензлі з синтетичним волосом
View more
Мольберти, планшети та етюдники
View more
Статті та огляди

Інтернет-магазин ARTIZO

ARTIZO — художній магазин, що надихає на творчість без рамок і обмежень!

Інтернет-магазин ARTIZO: фарби, полотна, пензлі, мольберти, папір та багато іншого від ROSA, Talens Art Creation, KOLOS, Van Gogh, Smiltainis, Amsterdam, Mungyo, ... Купуйте в ARTIZO: ✓ Акції ✓ Найшвидша доставка по Україні, безкоштовно від 1000 грн ✓ Кращі ціни ✓ Офіційна гарантія

Артізо це не звичайний магазин для творчості, а місце, де політ ваших думок знайде сенс і отримає все, щоб почати творити. Без рамок і обмежень.

Наша місія

Щоб ви ніколи не зупинялися і продовжували творити. Щоб купити товари для творчості було не проблемою, а справою кількох кліків. Щоб ваше захоплення було чимось більшим. І ми будемо дуже раді взяти участь в створенні того, чим ви займаєтеся.

Ключові цінності

  1. Вам потрібно купити все для творчості, а ми хочемо вам в цьому допомогти. Це означає, що всі заявки обробляються протягом декількох годин, а відправка здійснюється в той же день. І не важливо з якого ви куточка України (або навіть світу) — ми зробимо все, щоб куплені товари потрапили до вас максимально швидко. Адже муза не чекає.
  2. Ви ж хочете все для творчості купити максимально дешево? А ми хочемо вас порадувати. Регулярні знижки і акції не залишать вас байдужими.
  3. Ми допомагаємо. Якщо сумніваєтеся у виборі або просто хочете проконсультуватися з приводу того чи іншого товару — ми завжди на зв'язку і відповімо.

Давайте співпрацювати

Ми відкриті не тільки на похвалу, але і до критики з пропозиціями. Намагаємося ставати краще для вас щодня. Адже ми продаємо не звичайні товари, а ті, які принесуть в цей світ ще трохи краси.

Ми об'єднуємо творчих людей! Приєднуйтесь до нас – artizo.com.ua!