UA| RU
Лінер COPIC Multiliner

від 112 грн

View more
Декор на день святого Валентина
View more
Папір акварельний

від 2,70 грн

View more
Пензлі з волосу білки

від 24,25 грн.

View more
Фарби акварельні

від 33,50 грн.

View more
Ми підібрали для вас цікаві пропозиції:
Туш та чорнило для каліграфії
View more
Аерозольна фарба
View more
Мольберти, планшети та етюдники
View more
Статті та огляди

Інтернет-магазин ARTIZO

ARTIZO — художній магазин, що надихає на творчість без рамок і обмежень!

Артізо це не звичайний магазин для творчості, а місце, де політ ваших думок знайде сенс і отримає все, щоб почати творити. Без рамок і обмежень.

Наша місія

Щоб ви ніколи не зупинялися і продовжували творити. Щоб купити товари для творчості було не проблемою, а справою кількох кліків. Щоб ваше захоплення було чимось більшим. І ми будемо дуже раді взяти участь в створенні того, чим ви займаєтеся.

Ключові цінності

  1. Вам потрібно купити все для творчості, а ми хочемо вам в цьому допомогти. Це означає, що всі заявки обробляються протягом декількох годин, а відправка здійснюється в той же день. І не важливо з якого ви куточка України (або навіть світу) — ми зробимо все, щоб куплені товари потрапили до вас максимально швидко. Адже муза не чекає.
  2. Ви ж хочете все для творчості купити максимально дешево? А ми хочемо вас порадувати. Регулярні знижки і акції не залишать вас байдужими.
  3. Ми допомагаємо. Якщо сумніваєтеся у виборі або просто хочете проконсультуватися з приводу того чи іншого товару — ми завжди на зв'язку і відповімо.

Давайте співпрацювати

Ми відкриті не тільки на похвалу, але і критики з пропозиціями. Намагаємося ставати краще для вас щодня. Адже ми продаємо не звичайні товари, а ті, які принесуть в цей світ ще трохи краси.

Ми об'єднуємо творчих людей! Приєднуйтесь до нас – artizo.com.ua!