Fabriano

123

Основний напрямок діяльності компанії Fabriano - виробництво паперу та блокнотів високої якості. Революційні інновації у виготовленні паперу дали можливість фірмі випускати високоякісну і при цьому дуже дешеву паперову продукцію. Молотковий млин, водяні знаки, застосування тваринного желатину замість крохмалю - все це зробило торговельну марку "Фабріано" законодавцем паперової моди, який вона є і по цей день. 
Сьогодні фабрика обладнана найсучаснішою технікою, яка дозволяє покращувати технології виробництва продукції, розширювати асортимент товару і завдяки цьому збільшувати кількість клієнтів. Але, незважаючи на використання інновацій, компанія не забуває і про традиції: фірма застосовує на практиці старовинні методи виготовлення паперу вручну. Крім того, "Фабриано" дбає і про навколишнє середовище: всі технологічні процеси компанії сертифіковані системою керуючого середовища, а випущені вироби - спеціальною системою якості. Фірма виконує всі вимоги Європейської економічної політики.

"Фабріано" - папір для всіх видів малювання

Основні характеристики паперу Fabriano, на які варто звернути увагу, перш ніж купити товар: гнучкість, вага одного квадратного метра в грамах, прозорість, текстура, колір, вологість, сумісність з художніми фарбами певного типу.

В асортименті компанії представлена наступна продукція:

  • дизайнерський папір "Фабріано" CartaCrea з двома поверхнями - лицьовою (глянсовою, гладкою) і зворотньою (шорсткою);
  • пастельний папір Tiziano, який є справжнім еталоном якості і користується величезною популярністю серед художників;
  • Fabriano папір акварельний із серії Studio і Studio Torchon. Відрізняється прекрасним співвідношенням "ціна-якість" і особливо затребуваний серед учнів художніх шкіл і всіх тих, хто починає освоювати художні техніки; серія Studio Torchon характеризується крупнозернистою структурою;
  • офортний папір Rosaspina, що представляє собою тонкіший картон, ніж той, який виготовляється з якісної сировини, що містить близько 60% бавовни;
  • папір Pittura і Telа, призначений для роботи з акриловими, масляними та темперними фарбами;
  • блокноти для ескізів різних серій - виготовляються без використання кислот, що забезпечує тривале збереження паперу.
Fabriano Watercolor - папір для акварелі "Фабріано"

Такий папір для акварелі хочуть купити всі, хто займається живописом з використанням акварельних фарб. Переваги продукції: гарна якість склейки, унікальна нерівномірна текстура, високий рівень щільності. Відмінно підходить для роботи з колонковим пензлем. Машинне виробництво сприяє тому, що папір Fabriano можна купити за невисокою вартістю. Склад виробу - 100% целюлоза. Структура - шорстка. Папір відмінно підходить для роботи не тільки з аквареллю, але також з тушшю, акриловими, гуашевими і темперними фарбами.

Папір "Фабриано" ACCADEMIA SCHIZZI

Високоякісна продукція для малювання з 100% целюлози. Переваги та особливості: стійкість до багаторазових стирань завдяки внутрішньому і зовнішньому калібруванню, а також відсутність у складі кислоти. Ідеально підходить для створення ескізів деревним вугіллям, чорнилом, олівцями і пастеллю.

Папір Fabriano Tela

Відрізняється чудовою всмоктуючою здатністю, не містить кислот, має цікаву фактуру, яка чудово передає структуру полотна. Підходить для живопису олійними фарбами.

Альбом для малювання Fabriano Academia

Може складатися з 25-100 робочих аркушів білого кольору. Папір характеризується дрібнозернистою структурою, середнім рівнем щільності. Відмінно підходить для малювання з використанням таких художніх матеріалів, як вугілля, олівець, сепія.

У нашому інтернет-магазині ви завжди можете купити папір "Фабріано" та інші матеріали для малювання.

Сайт виробника - www.fabriano.com/p/enСортування
Виводити по:
Показать ещё