Новости

Серія DEEP зі 100% натурального волосу білки - це універсальні пензлі з м'яким волосом білк, пучок чудово тримає форму, а тоненький кінчик дозволяє прописувати дрібні деталі. Серія FLOW - це пензлі міксу волосу білки та синтетики, м’яка білка добре вбирає та утримує воду, а синтетика зберігає пружність волосу та подовжує його час експлуатації.
Підходить для акрилових, олійних та інших видів фарб. Воно є м'якішим і еластичнішим, ніж льон, та має менш виражену текстуру, що ідеально для класичного живопису. Має міцну трьох шарову проклейку, яка запобігає проходженню фарби на зворотну сторону та покрите сучасним акриловим ґрунтом, що утворює білу міцну еластичну плівку після висихання.
Найперше буде змінений дизайн в наборах на 18 кольорів, а згодом і уся решта наборів акрилу для декору матимуть нове стильне упакування. Що важливо, оновлена коробка буде наповнена акрилом для декору в новій, покращеній банці.
ROSA підібрали для вас найпопулярніші мотиви української вишивки та відтворили їх у штампах для вибійки, аби створення українських патріотичних візерунків було доступно кожному та змогло бути реалізовано на різних поверхнях.
Відтепер основні базові кольори акрилових фарб для розпису тканин ROSA TALENT можна придбати у більшому об'ємі. Ця фарба на водній основі ідеально підходить для розпису світлих та темних тканин різного складу, в тому числі шкіри та замші.