Редизайн наборів глянцевого акрилу для декору ROSA Talent

22.05.2024
Оновлена коробка наповнена глянцевим акрилом для декору в новій, покращеній банці.
Ви точно оціните! ;)

Набори глянцевого акрилу для декору від ROSA Talent в новому яскравому дизайні!
Виразна колірна гама коробки в червоно бірюзових тонах надихатиме власника набору на нові креативні ідеї! Великий стильний метелик вже став невіддільним елементом дизайну коробки.Оновлена коробка наповнена глянцевим акрилом для декору в новій покращеній банці.

Глянцевий акрил для декору ROSA Talent – однорідні покривні фарби, які після висихання створюють глянцевий ефект та додають делікатного блиску задекорованим виробам.

Набори акрилу для декору ROSA Talent - це справжня знахідка для початківців, які хочуть спробувати себе в декоруванні чи розписі. Новачкам не потрібно самостійно поштучно обирати фарби - нові набори мають всі необхідні кольори для початку роботи в техніці.
Також це вдалий подарунок для декоратора - яскрава стильна упаковка, наповнена різноманіттям кольорів якісного акрилу для декору!


Акрил для декору ROSA Talent поєднує у собі властивості, які роблять роботу декоратора легкою та приємною:

  • Хороша покривна здатність.
  • Рівномірне рознесення по поверхні.
  • Глянцева поверхня після висихання.
  • Герметична банка, кришка з контролем першого відкриття.


Придбати.pngАкрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки. 
Акрил для декору однаково гарно наноситься на поверхні з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природного каменю, цегли.

Після висихання фарби утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті. Вироби, що постійно перебувають у користуванні, для додаткового захисту рекомендуємо покрити лаком на водній основі.


Набори акрилу для декору від ROSA Talent - більше можливостей для втілення творчих ідей!