PINTY PLUS

123

Іспанська компанія, заснована з 1981р., спеціалізується на виготовленні хімічних продуктів в аерозолях, які використовуються для індустріальних цілей та для декорування. Розробка продуктів орієнтована на потреби та тренди ринку, а також постійно вдосконалюються  та доповнюються новими лінійками продуктів. Сертифікований продукт, що виготовляється, згідно європейських стандартів та з безпекою для навколишнього середовища.
На сьогодні компанія представлена в більш ніж 30 країнах по всьому світу.
4 зареєстрованих торгових марок: Pintyplus, 1st Edition, Greenox та NBQ.
Широкий асортимент фарб, лаків, грунтів відтепер доступні в аерозолях, які  використовуються  як для декору, так і для професійного живопису.

Асортимент продукції представлений у 4 серіях,  а саме:
Basic – фарби та лаки, з високою стійкістю до механічних та атмосферних впливів, з відмінною адгезією на великих площинах, виготовлені на базі алкідної емалі, підходить для інтер’єру та екстер’єру.
Chalk  - фарби, віск та лак на водній основі з ультра матовим ефектом та бархатистою поверхнею,  ідеально підходять для будь-якої твердої поверхні, включаючи пінополістирол.
Evolution - акрилові швидкосохнучі фарби - спреї, використовуються для внутрішнього та зовнішнього декору, забезпечують відмінний захист і гладке однорідне покриття.
Art & Craft – лаки фінішні, грунти, фарби з ефектами хрому та графітної дошки.

Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті https://www.novasolspray.com


Сортування
Виводити по: