Акрил ROSA Studio в об'ємі 75мл: 10 нових кольорів!

19.12.2023
Художні акрилові фарби ROSA Studio призначені для живопису, навчання, пленерів та роботи у студії. Гама художніх акрилових фарб ROSA Studio підібрана керуючись класичною методологією живопису, забезпечує очікувані результати при змішуванні та в розбілах.

+ 10 нових кольорів акрилових фарб ROSA Studio, які влучно доповнять палітру  художника! Ще більше можливостей для живопису: нові суміші, нові відтінки.

Поціновувач кожної колірної гами знайде новинку саме для себе, оскільки усі вони мають доповнення.Нові кольори доступні у тубах 75мл:


446 Жовта світла.P.Y.3 / P.Y.1
Яскравий, сяючий, світлий жовтий колір, який чудово поєднується з іншими кольорами утворюючи нові відтінки. Теплий прозорий жовтий додасть світла вашим картинам. Універсальний колір для змішувань.


447 Яскраво-червона P.R.4
Світлий та яскравий, теплий червоний колір створений для виразних сюжетів. Одно пігментний, напівпрозорий, може використовуватись як самостійно, так і у сумішах з іншими кольорами. Яскраво-червона вигідно проявить свої властивості, як для написання пейзажів та натюрмортів, так і для створення акцентів у абстрактному живописі.


448 Хінакрідон фіолетовий P.R.4
Насичений, соковитий фіолетовий колір з червонуватим відтінком, при розбілі набуває яскравості та теплоти. Надзвичайно яскравий, напівпрозорий одно пігментний колір, який можна використовувати як самостійно, так і у сумішах.


449 Кобальт синій P.B.15:3 / P.B.29 / P.W.6
Чистий, насичений, напівпрозорий первинний синій. Чудовий у змішуваннях та при самостійному використанні.


450 Індіго P.B.15:3 / P.Bk.7
Інтенсивний темний колір, який при розбілі розкриває свій холодний тон. Покривний, з максимально високим рівнем світлостійкості індіго, створює відчуття глибини, що використовується для виразного, примхливого неба чи відображення морських глибин.


451 Зелена трав'яна  P.Y.83 / P.G.7
Теплий, природний зелений колір. Глибокий зелений ідеальний для відтворення краси літніх пейзажів.


452 Вохра золотиста P.Y.42 / P.R.101
Теплий покривний земельний колір, з високим рівнем світлостійкості. Вохра золотиста  втілює відчуття теплого літнього піску, поля стиглої пшениці чи сонячної осені.


453 Ван Дік коричневий P.Br.6 / P.Bk.1
Глибокий, темний та насичений природній коричневий колір. Покривний, з максимальним рівнем світлостійкості - ідеальний для написання каміння та кори дерев.


454 Сіра Пейна P.B.29 / P.Bk.11
Насичений прохолодний сіро-синій колір, чудово підходить для відображення тіней, похмурого та нічного неба, міських пейзажів. Покривний з високим ступенем світлостійкості.


455 Марс чорний P.Bk.12
Теплий, покривний колір, якій неодмінно сподобається поціновувачам темних відтінків. Марс чорний чудово виглядає, як в масі, так і розбілі. Має максимальний рівень світлостійкість.Придбати.pngХудожні акрилові фарби ROSA Studio призначені для живопису, навчання, пленерів та роботи у студії. Фарби виготовлені з високоякісних органічних та неорганічних пігментів високого ступеня перетирання на основі сучасних акрилових дисперсій.
Гама художніх акрилових фарб ROSA Studio підібрана керуючись класичною методологією живопису, забезпечує очікувані результати при змішуванні та в розбілах.
Кремова консистенція фарби готова до роботи без додаткового розведення. Після висихання фарби утворюють міцну еластичну плівку з легким блиском.


Відтепер повна палітра акрилових фарб ROSA Studio складається з 55 кольорів в тубі 75мл!