Грунт акриловий для декору "ROSA TALENT"

06.09.2021

Важливий допоміжний матеріал для творчості, що значно зменшує розхід фарби, відтепер у більшому об'ємі та новому дизайні!

Грунт акриловий для декору ROSA TALENT у більшому об'ємі та новому дизайніВідтепер акриловий грунт ROSA TALENT доступний в об'ємі 150 мл замість 100 мл при цьому, його вартість лишилась такою ж самою! Нова баночка з широкою горловиною додасть зручності в роботі, а оновлений дизайн із стильним метеликом створить гарний настрій декоратору, гарно доповнить фото робочого процесу.

Грунт акриловий для декору ROSA TALENT призначений для підготовки твердих поверхонь перед роботою з акриловими фарбами та матеріалами для декупажу.
Грунт покривний, згладжує нерівності на декорованій поверхні, створює матову білу поверхню та швидко висихає. Відмінно лягає на будь-який матеріал: полотно, папір, картон, дерево, гіпс, штукатурка.


Нова упаковка грунту ROSA TALENT:
  • Більший об'єм грунта - 150 мл за ціною 100 мл
  • Зручна пластикова банка з широко горловиною

Властивості акрилового грунту ROSA TALENT:
  • Забезпечує хороше зчеплення фарби з поверхнею під декорування
  • Значно зменшує розхід фарби
  • Забезпечує рівномірне нанесення фарби
  • Висвітлює та частково вирівнює перед декоруванням
  • Підвищує вологостійкість оброблюваної поверхні

90e22034.png

Придбати.png


Спосіб використання: для нанесення ґрунту рекомендується використовувати плоскі синтетичні пензлі або спонжі. Перед нанесенням ґрунту поверхню необхідно очистити від пилу, бруду та жиру. Другий і наступні шари ґрунту наносяться після повного висихання попереднього.
По закінченню роботи робочі інструменти легко відмиваються теплою водою.


Творіть із задоволенням з матеріалами для декору ROSA TALENT!