Компактні набори акварелі ROSA Gallery

30.11.2023
Відтепер можна придбати не лише подарунковий варіант набору акварельних туб в дерев’яному пеналі, а й набори на 12 та 24 кольори в легкому картонному упакуванні з надихаючим дизайном та додатковим вікном через яке проглядаються туби. А для тих, хто робить перші кроки в живописі, великою допомогою буде ще й ретельно сформована палітра фарб.

Ще більше наборів акварельних фарб в тубах від ROSA Gallery

Спішимо потішити Вас новими наборами акварельних фарб CLASSIC від ROSA Gallery у тубі для ще більших можливостей в роботі художників-акварелістів!Відтепер можна придбати не лише подарунковий варіант набору акварельних туб в дерев’яному пеналі, а й компактні набори  на 12 та 24 кольори в легкому картонному упакуванні з надихаючим дизайном та додатковим вікном через яке проглядаються туби. Наявність пластикового блістера додає зручності в процесі роботи - видно викладку туб та можна швидко знайти необхідний колір. При транспортуванні блістер запобігає деформації туб, тож вони дістануться до вас цілими та неушкодженими.

Для тих хто робить перші кроки в живописі великою допомогою буде уже ретельно сформована палітра фарб, а для професіоналів ніколи не будуть зайвими базові кольори. Вам не потрібно самостійно поштучно обирати фарби - нові набори з класичною палітрою підібрані професійними художниками та мають всі необхідні кольори для початку роботи в техніці.


Набір CLASSIC поєднує у собі традиційні кольори для техніки акварель. Акварельні фарби ROSA Gallery мають високу концентрацію пігментів яка забезпечує максимальну яскравість та насиченість кольору. Фарби легко розмиваються водою та набираються на пензель, як безпосередньо витиснені з туби, так і ті, що вже підсохли на палітрі.

  • Натуральний  гуміарабік  забезпечує  відмінну  адгезію  та  рознесення  акварельних  фарб
  • Тонко терті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість фарб
  • Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно-прозорого
  • Більшість колірної гами одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні


Придбати.pngХарактеристики акварелі ROSA Gallery дають можливість застосовувати усі техніки та прийоми акварельного живопису. Професійні художні фарби ROSA Gallery розроблені та виготовлені в Україні. Високоякісна сировина, професійний підхід та сучасне  спеціалізоване  обладнання  гарантують  безкомпромісно  високу  якість  продукції.


Художні акварельні фарби ROSA Gallery розроблені для професійного живопису з урахуванням вимог та рекомендацій художників.