Набір акварельних фарб "MODERN" у пластиковому пеналі "ROSA Gallery"

01.12.2023
Пенал нового набору виготовлений з якісного цупкого пластику, що добре відмивається та дає можливість комфортно працювати зі змішуваннями, фарби не збираюся краплинками та гарно відображають колір замісу. Кришки пеналу герметично закривають комірки з фарбами, а у відкритому вигляді слугують палітрами.

Зустрічайте новий набір акварельних фарб MODERN у пластиковому пеналі від ROSA Gallery на 24 кольори!Палітра набору акварелі MODERN - це підбір унікальних кольорів, що утворюють цікаві нестандартні суміші.

Тепер є можливість обрати улюблений набір або в пластиковому пеналі, або в металевому.

Пенал нового набору виготовлений з якісного цупкого пластику, що добре відмивається та дає можливість комфортно працювати зі змішуваннями, фарби не збираюся краплинками та гарно відображають колір замісу. Кришки пеналу герметично закривають комірки з фарбами, а у відкритому вигляді слугують палітрами. Отвір для пальця у нижній частині пеналу дозволяє зручно розташувати його в руці та утримувати під час роботи.

Фарби виготовлені на основі натурального гуміарабіку та високоякісних тонкотертих пігментів з високим ступенем світлостійкості. Більшість кольорів гами - однопігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні.


Характеристики акварелі ROSA Gallery дають можливість застосовувати усі техніки та прийоми акварельного живопису:

  • Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб.
  • Тонкотерті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість кольору.
  • Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно прозорого.
  • Класична технологія природнього сушіння акварелі забезпечує легке розчинення водою та набір фарби на пензель.


Придбати.pngЗавдяки стильному дизайну упаковання та пластиковому пеналу з кришками-палітрами набори акварельних фарб ROSA Gallery в кюветах стануть вишуканим подарунком для професійного художника.


Замовляйте просто зараз! ;)