Набори акрилу ROSA Studiо вперше у тубах!

07.02.2024
Акрилові фарби в наборах ROSA Studiо вперше доступні в металевих тубах об’ємом 10 мл! Це гарна пропозиція, як для початківців в акриловому живописі, так і для тих хто тільки знайомиться з кольорами акрилу ROSA Studiо. Фарби в тубі достатньо для створення декількох робіт, у великих наборах додано більшу кількість білил, для збалансованого використання всієї палітри художником.

Нові набори акрилових фарб на 12, 24 та 36 кольорів в тубі 10 мл від ROSA Studiо - чудовий варіант подарунка для творчої людини!


Художнику з досвідом завжди стане в пригоді набір акрилу з класичною палітрою.
Новачкам не потрібно самостійно поштучно обирати фарби - нові набори, підібрані професійними художниками, мають всі необхідні кольори для початку роботи в техніці.


Акрилові фарби в наборах ROSA Studiо вперше доступні в металевих тубах об’ємом 10 мл! Це гарна пропозиція, як для початківців в акриловому живописі, так і для тих хто тільки знайомиться з кольорами акрилу ROSA Studiо. 
Нові набори в тубах 10мл - вдале співвідношення якості та ощадливості.
Фарби в тубі достатньо для створення декількох робіт, у великих наборах додано більшу кількість білил, для збалансованого використання всієї палітри художником.


Набори акрилових фарб представлені в картонній коробці з впізнаваним дизайном, туби розміщені в пластиковому блістері, який додає зручності в процесі використання - видно викладку туб тож можна швидко знайти необхідний колір  під час роботи.

Акрилові фарби ROSA Studio виготовлені з високоякісних пігментів високого ступеня перетертості на основі сучасних акрилових дисперсій. Кремова консистенція фарби готова до роботи без додаткового розведення. Після висихання фарби утворюють міцну еластичну плівку з легким сатиновим блиском.Придбати.pngХарактеристики нових наборів акрилових фарб ROSA Studio:

  • Нові набори 12, 24 та 36 кольорів по 10 мл в металевих тубах;
  • Наявність пластикового блістера додає зручності в процесі роботи;
  • Кремова консистенція акрилу готова до роботи без додаткового розведення;
  • Гарна покривна здатність;
  • Рівномірно розноситься по поверхні;
  • Широкий вибір видів тари дає можливість обрати зручний об'єм та спосіб використання.

Набори художніх акрилових фарб від ROSA Studio - гарний вибір для навчання, пленерів, роботи у студії та чудовий варіант подарунка для творчої людини.