Нові заготовки для декорування серії "Закохані"

13.01.2020

Підсилюйте свої палкі почуття разом з продукцією "ROSA TALENT".

Нові заготовки для декорування серії «Закохані»!


Готуємось до дня Закоханих разом з ROSA TALENT! Зустрічайте новинку - стильні заготовки для декорування «Love story», цікаві нові конструкції та мотиви влучно доповнюють існуючі колекції ROSA TALENT. Актуальні класичні серця, зворушливі написи і навіть 3D рамки для фото стануть окрасою романтичного свята, а тематичні скриньки зроблять Ваш подарунок оригінальним та незабутнім.


Новинки ROSA TALENT представлені такими позиціями:

❤ Класичні заготовки для декорування «Серця» завжди популярні та ідеально підійдуть для декорування святкових залів, фотозон.
❤ Міні заготовки, в якості тематичних підвісок, прикрасять подарункові пакети або стануть милим подарунком друзям та однокласникам в якості брелків для їх рюкзаків, пеналів чи косметичок. Використовуйте романтичні міні-заготовки як додатковий елемент декору при створені фотоальбомів, вітальних листівок, запрошень.
❤ Написи у тематиці «Love» використовують для оформлення декорацій, фотозон або ж як романтичний декор вашої домівки.
❤ 3D рамки для фото можна по особливому задекорувати, розмістити фото і… вуаля – подарунок на день Закоханих готовий.
❤ Найтепліші написи в заготовках для топерів. Приклейте їх на шпажку та прикрасьте святкові букети, подарунки, торти та тістечка або використайте для романтичної фотосесії.
 Подарункові скриньки, коробки, пакети з фанери та МДФ – це оригінальна упаковка ваших подарунків. Дивуйте своїх близьких та робіть сюрпризи!


Нові заготовки для декорування ROSA TALENT чудово підходять до існуючої Весільної серії, так як мають ідентичні візерунки. Це можливість доповнити і розширити серію «Весілля» додатковими елементами.
Текстурні пасти, трафарети з романтичними мотивами, блискітки, насичені червоні або ж ніжні пастельні кольори акрилових фарб перетворять будь-яку заготовку у витвір мистецтва. Потрібно лише дати волю фантазії та отримувати задоволення від творчого процесу.


Ще більше краси і романтики з ROSA TALENT!