Нові набори акварелі ROSA Gallery в картонному упакуванні

03.01.2024
Дизайн упакування кожного набору ідентичний з дизайном в металевих пеналах, тож Ви легко впізнаєте його на полицях улюблених художніх магазинів.

Ще більше наборів акварелі в кюветах від ROSA Gallery в картонному упакуванні!
Найпопулярніші набори акварельних фарб в кюветах від ROSA Gallery відтепер доступні ще й в картонній коробці з блістерною вкладкою!Художники, які працюють вдома чи в студії та рідко переносять матеріали в сумці можуть обирати набори в картоні відповідно до власних технік.Також це гарне рішення для тих, хто має пенал та хоче його наповнити новими фарбами. 
Підібрана професіоналами палітра, якісні акварельні фарби, приємна ціна та компактне упакування спростять вибір початківцям, які тільки починають свій акварельний шлях.

Наявність пластикового блістера додає зручності в процесі роботи - кювети мають своє місце, відстань між ними дозволяє не бруднити сусідні кольори. Картонний чохол, міцно притискає кришку упакування та дає можливість зберігати фарби акуратно.

Професійні акварельні фарби ROSA Gallery виготовлені на основі натурального гуміарабіку та високоякісних тонко тертих пігментів з високим ступенем світлостійкості. Більшість кольорів гами - одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні.


Характеристики акварелі ROSA Gallery дають можливість застосовувати усі техніки та прийоми акварельного живопису:

  • Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб.
  • Тонко терті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість кольору.
  • Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно прозорого.
  • Класична технологія природного сушіння акварелі забезпечує легке розчинення водою та набір фарби на пензель.

Завдяки великому вибору наборів акварелі від ROSA Gallery кожен художник знайде набір відповідно до  стилю живопису та інтересів!