Пенали-холдери для пензлів "ROSA Gallery"!

12.10.2020

Зберігайте пензлі для живопису, макіяжу, манікюру в ідеальному стані. ;)

Пенали-холдери для пензлів "ROSA Gallery"!У нас новинка! Пенали-холдери для пензлів "ROSA Gallery"  - чудовий варіант для зберігання та переноски пензлів.  Вони дозволяють упорядковано розсортувати і розмістити необхідні художні інструменти: пензлі, олівці, лінери, маркери.

Особливість пеналів-холдерів для пензлів "ROSA Gallery" полягає  у їх конструкції. Окрім зручного зберігання і транспортування пензлів, пенал  з допомогою кнопки та липучок легко трансформується у підставку-органайзер, що надає доступ до пензликів у процесі виконання роботи.

Представляємо 2 види пеналів-холдерів:


Пенали-холдери для пензлів "ROSA Gallery"  виготовлені із міцної синтетичної тканини, що забезпечує їх довговічність і практичність в процесі роботи. Пензлі  надійно фіксуються в середині  пеналу, завдяки окремим коміркам. Цупка основа тримає форму пеналу при перенесені та зберігає пензлі.

Основні характеристики пеналів-холдерів "ROSA Gallery":

  • Цупка основа - надійна фіксація пензлів в середині забезпечує збереження пензлів.
  • Міцна, щільна тканина.
  • Зручна продумана конструкція зберігають пензлі та слугують тримачами під час роботи.
  • Застібка-блискавка та якісні комірки надійно фіксують пензлі в середині пеналу.

Пенали-холдери для пензлів "ROSA Gallery"  - це необхідний аксесуар для професійних художників, студентів, учнів художніх шкіл. Потрібно обрати лише необхідний розмір під довжину пензлів.